Mobilny serwis TIR Czechy

Mobilny serwis TIR Czechy

Mobilny serwis TIR Czechy to profesjonalna usługa, która zapewnia kompleksowe wsparcie techniczne dla kierowców i przewoźników w Czechach. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy w dziedzinie napraw i konserwacji pojazdów ciężarowych, możemy zaoferować szybką i skuteczną pomoc na drodze, w dowolnym miejscu i czasie.

Działając na rynku od wielu lat, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy cenią naszą profesjonalność, niezawodność i fachową obsługę. Nasza wiedza w zakresie napraw i konserwacji pojazdów TIR oraz zaawansowany sprzęt, który posiadamy, pozwalają nam efektywnie diagnozować i naprawiać różnorodne problemy techniczne na miejscu, minimizując czas przestoju pojazdu.

Serwis TIR Czechy

Jako lider na rynku mobilnych serwisów TIR, oferujemy szeroki zakres usług w Czechach, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!

serwis tir

Twój TIR uległ awarii w Czechach?

Jesteśmy zespołem doświadczonych mechaników, którzy są wyposażeni w nowoczesne narzędzia i sprzęt, pozwalające na skuteczną i precyzyjną diagnozę oraz naprawę pojazdów TIR. Działamy sprawnie i efektywnie, dbając o zadowolenie naszych klientów.

Pojazdy naprawiamy na miejscu awarii, dzięki czemu nie trzeba ściągać auta do warsztatu, a przede wszystkim do Polski.

Co naprawiamy?

  • Naprawy mechaniczne (pełen zakres)
  • Naprawa pneumatyki
  • Naprawy układów hamulcowych – ABS i EBS
  • Naprawy układów pneumatycznych silników i skrzyń biegów
  • Naprawy elektromechaniczne w pełnym zakresie
  • Wymiana sprzęgła
  • Diagnostyka komputerowa

Działamy 24/7

Nasza firma działa 24/7, co oznacza, że jesteśmy dostępni dla naszych klientów o każdej porze dnia i nocy, nawet w weekendy i święta.

Posiadamy kompleksowo wyposażone samochody oraz doświadczone ekipy. Dzięki temu nasze usługi są kompleksowe i wysoko skuteczne. Naszym celem jest jak najszybsze reakcja, skuteczne naprawienie samochodu – tak aby każdy z naszych klientów mógł dalej świadczyć swoje usługi bez problemowo.

Gwarantujemy również konkurencyjne ceny, dostosowane do rodzaju wykonywanych usług i zakresu prac. Profesjonalne doradztwo, szerokie kontakty z profesjonalnymi dostawcami pozwalają nam świadczyć usługi naprawy TIR, które są skuteczne oraz w atrakcyjnych cenach. Naszymi działaniami chcemy ściągnąć z Ciebie jak najwięcej stresu, oraz pomyśleć o tym o czym Ty nie będziesz miał czasu.


Dlaczego powinieneś wybrać nas?

2015

Rok założenia

1k+

Serwisowanych aut

100+

Stałych klientów

Bo dla nas każde zgłoszenie to najwyższy priorytet. Dobrze wiemy jak duże znaczenie ma w naszej branży czas i skuteczność. Nie zostawiamy naszych klientów samych – doradzamy, dbamy o komunikację i skuteczność naszych działań. Sytuacje stresowe i wymagające “pewnej ręki” są dla nas codziennością, dlatego stawiamy na doświadczonych pracowników i indywidualne podejście do każdej sprawy.

Potrzebujesz pilnego wsparcia – dzwoń! 24/7.

Ściągamy z Ciebie stres

Jako mobilny serwis TIR mamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu aut ciężarowych w wielu krajach całej Europy. To właśnie doświadczenie pozwala nam uzyskać bardzo szybkie czasy dotarcia do klientów, skuteczne naprawy serwisowe i konkurencyjne ceny napraw.

Gotowość do wyjazdu 24h/7

Prowadzimy mobilny serwis TIR od lat i wiemy, że w tym biznesie liczy się czas. Dlatego wielką wagę przykładamy zarówno w reakcji na zgłoszenie oraz czasu wyjazdu i dojazdu do serwisowanego auta.

Skuteczność w diagnozie i naprawie

Nawet najszybszy czas reakcji i dojazdu do uszkodzonego auta ciężarowego będzie bez znaczenia, jeżeli naprawa będzie nieskuteczna. Dlatego zatrudniamy osoby z wieloletnim doświadczeniem.

Gwarancja dobrej ceny dzięki doświadczeniu

To właśnie ilość wykonanych napraw i wyjazdów serwisowych pozwala nam na dobieranie rozwiązań i procesów pozwalających przy rewelacyjnej jakości na zachowanie bardzo dobrych cen obsługi.

Mobilny serwis TIR Austria
Mobilny serwis TIR Francja
Mobilny serwis TIR Włochy
Mobilny serwis TIR Słowacja
Mobilny serwis TIR Czechy
Mobilny serwis TIR Szwajcaria
Mobilny serwis TIR Holandia

Serwis MAN Austria
Serwis MAN Francja
Serwis MAN Włochy
Serwis MAN Słowacja
Serwis MAN Czechy
Serwis MAN Szwajcaria
Serwis MAN Holandia

Serwis SCANIA Austria
Serwis SCANIA Francja
Serwis SCANIA Włochy
Serwis SCANIA Słowacja
Serwis SCANIA Czechy
Serwis SCANIA Szwajcaria
Serwis SCANIA Holandia

Serwis DAF Austria
Serwis DAF Francja
Serwis DAF Włochy
Serwis DAF Słowacja
Serwis DAF Czechy
Serwis DAF Szwajcaria
Serwis DAF Holandia