Mobilna naprawa autokarów

Mobilny serwis autokarów

Twój autokar stanął na trasie? Masz do zrealizowania pilną trasę i nie masz czasu zwozić go do mechanika? Jako mobilny serwis autokarów, dbamy o to, aby podróże były nie tylko bezpieczne, ale również komfortowe. Nasza firma to prawdziwi specjaliści w dziedzinie napraw i konserwacji autokarów, a nasza główna zasada brzmi: “Naprawa na trasie, aby zapewnić Ci niezakłócone podróżowanie”.

TirSerwis24

Jako lider na rynku mobilnych serwisów aut ciężarowych i autokarów, oferujemy szeroki zakres usług, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!

serwis tir

Twój autokar stanął na trasie?

Pamiętaj, że podróże autokarami to często wyjątkowe doświadczenia, zarówno dla pasażerów, jak i operatorów. Dlatego staramy się uczynić Twoje podróże jeszcze bardziej satysfakcjonującymi, eliminując wszelkie problemy związane z technicznym stanem pojazdu.

Nie trać cennego czasu na poszukiwanie lokalnych warsztatów. Wybierz serwis mobilny autokarów i ciesz się bezpiecznymi i komfortowymi podróżami. Skontaktuj się z nami już teraz, a my zajmiemy się Twoimi pojazdami jak nasi własnymi!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Naprawa pneumatyki
  • Naprawy układów hamulcowych – ABS i EBS
  • Diagnostyka komputerowa
  • Naprawy elektromechaniczne w pełnym zakresie
  • Naprawy mechaniczne w pełnym zakresie
  • Wulkanizacja

Dlaczego powinieneś wybrać nas?

2015

Rok założenia

1k+

Serwisowanych aut

100+

Stałych klientów

Bo dla nas każde zgłoszenie to najwyższy priorytet. Dobrze wiemy jak duże znaczenie ma w naszej branży czas i skuteczność. Nie zostawiamy naszych klientów samych – doradzamy, dbamy o komunikację i skuteczność naszych działań. Sytuacje stresowe i wymagające “pewnej ręki” są dla nas codziennością, dlatego stawiamy na doświadczonych pracowników i indywidualne podejście do każdej sprawy.

Potrzebujesz pilnego wsparcia – dzwoń! 24/7.

Ściągamy z Ciebie stres

Jako mobilny serwis TIR mamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu aut ciężarowych w wielu krajach całej Europy. To właśnie doświadczenie pozwala nam uzyskać bardzo szybkie czasy dotarcia do klientów, skuteczne naprawy serwisowe i konkurencyjne ceny napraw.

Gotowość do wyjazdu 24h/7

Prowadzimy mobilny serwis TIR od lat i wiemy, że w tym biznesie liczy się czas. Dlatego wielką wagę przykładamy zarówno w reakcji na zgłoszenie oraz czasu wyjazdu i dojazdu do serwisowanego auta.

Skuteczność w diagnozie i naprawie

Nawet najszybszy czas reakcji i dojazdu do uszkodzonego auta ciężarowego będzie bez znaczenia, jeżeli naprawa będzie nieskuteczna. Dlatego zatrudniamy osoby z wieloletnim doświadczeniem.

Gwarancja dobrej ceny dzięki doświadczeniu

To właśnie ilość wykonanych napraw i wyjazdów serwisowych pozwala nam na dobieranie rozwiązań i procesów pozwalających przy rewelacyjnej jakości na zachowanie bardzo dobrych cen obsługi.

Mobilny serwis TIR Austria
Mobilny serwis TIR Francja
Mobilny serwis TIR Włochy
Mobilny serwis TIR Słowacja
Mobilny serwis TIR Czechy
Mobilny serwis TIR Szwajcaria
Mobilny serwis TIR Holandia

Serwis MAN Austria
Serwis MAN Francja
Serwis MAN Włochy
Serwis MAN Słowacja
Serwis MAN Czechy
Serwis MAN Szwajcaria
Serwis MAN Holandia

Serwis SCANIA Austria
Serwis SCANIA Francja
Serwis SCANIA Włochy
Serwis SCANIA Słowacja
Serwis SCANIA Czechy
Serwis SCANIA Szwajcaria
Serwis SCANIA Holandia

Serwis DAF Austria
Serwis DAF Francja
Serwis DAF Włochy
Serwis DAF Słowacja
Serwis DAF Czechy
Serwis DAF Szwajcaria
Serwis DAF Holandia